piątek, 20 maja 2011

Ogłoszenia drobne i nie tylko

     27.05.2011 r( piątek) o godz.9.30 wszystkie dzieci wyjeżdżają do Teatru Miniatura. Podstawiony autokar zawiezie nas i odwiezie na miejsce. Proszę o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola. Nie zabieramy ze sobą suchego prowiantu ani żadnych dodatkowych przedmiotów( plecaki, torebki, chrupki, napoje itp.). Prosimy o przygotowanie dzieciom wizytowych, odświętnych ubrań. Planowany powrót - godz. 12.00

     31.05.2011r(wtorek) o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów do udziału w FESTYNIE RODZINNYM. Tego dnia dzieci zaprezentują krótki program artystyczny z okazji zbliżającego się święta Mamy i Taty.  Będzie okazja do wspólnej zabawy z dziećmi.I tym razem proszę o przygotowanie dzieciom odświętnego i jednocześnie wygodnego stroju. Dorośli oprócz dobrego humoru  ;-) mogą przygotować dowolny słodki poczęstunek ( ciastka, cukierki, paluszki, ciasto itp) który będzie wystawiony na stołach do wspólnej degustacji.

     16.06.2011r (czwartek) o godz.15.00 planujemy zorganizować oficjalne zakończenie roku przedszkolnego 2010/2011.Dzieci będą prezentowały program słowno-muzyczny pt"Święto bajek".
Każde z nich przedstawia postać bajkową. Prosimy o utrwalanie tekstów i pomoc w przebraniu dzieci.

     Korzystając z okazji pragnę złożyć "moim" mamusiom ;-) życzenia radości, cierpliwości i samych pogodnych dni. Szczególne życzenia i gratulacje składam mamusi Julka, która kilka dni temu została mamą Ignasia. Niech maleństwo dzielnie i zdrowo się chowa ;-). Nie ukrywam,że z niecierpliwością czekamy na pojawienie się w naszej społeczności dwóch dziewczynek ;-), siostry Oli i Emilki jednocześnie trzymając kciuki  za szczęśliwe rozwiązanie ich mam.

Dnie urocze, piękne, młode.W drodze życia napotkamy,
Ale jednym z najpiękniejszych
Będzie Święto mojej Mamy. Więc serdecznie Ci winszuję,
Aby przez ten dzionek cały. Tylko nuty zdrowia, szczęścia.
W Twoim sercu, Mamo, grały!
                                                                                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz