piątek, 4 marca 2011

JOGA DLA MAM I DZIECI

9. marca 2011 r. środa
 Joga dla mam i dzieci to joga dla mam i ćwiczenia z maluszkami połączona w jedne zajęcia, które mają pomóc w rozładowaniu napięć związanych z wczesnym macierzyństwem, powrót do równowagi po porodzie, nawiązanie bliskiego kontaktu z dzieckiem.
Mamy nie rozstając się z dziećmi korzystają z zajęć jogi, a jednocześnie mogą traktować zajęcia jako świetną zabawę ze swoimi dziećmi. Konwencja ćwiczeń jest na tyle luźna, że każda mama znajdzie czas i miejsce na nakarmienie swojego dziecka, czy przewinięcie go, a każde dziecko będzie mogło wyrazić swoje emocje.
Prowadzący: Justyna Klimko

Projekt MAMART - "Spróbujmy, jak kiedyś, patrzeć oczami dziecka, a wtedy łatwiej je będzie nam zrozumieć."  - Warsztaty edukacyjno-artystyczne dla mam z dziećmi.

Zajęcia w ramach projektu odbywać sie będą cyklicznie, w środy w godzinach 13:00-15:00.

Na potrzeby projektu stworzyliśmy specjalny kącik dla dzieci, w którym maluchy będą miały okazję do wspólnych zabaw. Podsumowaniem projektu będzie wystawa zorganizowana w przestrzeni CSW „Łaźnia”. Koncepcja i koordynacja: Małgorzata Pawelec

Oferujemy mamom możliwość spędzenia czasu z dzieckiem w nowy, niecodzienny sposób. Projekt ma na celu ukazanie różnych form zabaw oraz technik stymulujących rozwój dziecka, a także poprzez wspólne działanie, umocnienie więzi między matką a jej pociechą. Projekt jest szansą rozwoju nie tylko dla dziecka ale również dla opiekującego się nim rodzica. Chcemy zabieganym kobietom pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu swoich pasji. W ramach warsztatów zaplanowaliśmy 4 rodzaje zajęć:

- książkę MAMY,
- tworzenie biżuterii,
- stylizację i wizaż,
- jogę.
Dodatkowo odbędą się również spotkania z psychologiem. 
Koncepcja i koordynacja: Małgorzata Pawelec
Główny organizator: Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia”
Współorganizatorzy: ExLibris Cafe Księgarnio-Kawiarnia oraz Szkoła Stylizacji i Wizażu „Beauty – Art”
Partnerzy: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, Wydawnictwo EneDueRabe, Akademia Pozytywnej Inspiracji, Stowarzyszenie „PROM* kultura” 
Patroni medialni: miastodzieci.pl; minitrojmiasto.pl; trojmiasto.pl; independent.pl oraz Radio Gdańsk.
 

Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA

Adres:
  • CSW ŁAŹNIA
  • 80-767 Gdańsk ul.Jaskółcza 1

Kontakt:
logo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz